• +370 618 07000
Segmentinė tvora

Segmentinės ( „žaliuzi“ tipo ) tvoros - šiuo metu tai populiariausios plieninės tvoros. Ši tvora pirkėjų simpatijas pelnė dėl puikios išvaizdos, paprastos priežiūros bei nesudėtingo montavimo. Gaminamos atskirais lankstiniais, kurie surenkami į segmentą naudojant šoninius laikančiuosius profilius. Dažniausiai segmentai renkami objekte, tokiu būdu išsaugant galimybę koreguoti dėl netikslaus stulpų betonavimo atsiradusią paklaidą. Gaminami iš skardos, dengtos polimeriniais padengimais.

Segmentai renkami įvairaus tankumo, atsižvelgiant į pirkėjo poreikius, tačiau dažniausiai montuojama 10 vnt elementų į vieną metrą. Rekomenduojamas atstumas tarp stulpų – iki 2,5 m. Esant skirtingiems atstumams tarp stulpų segmentus gaminame individualiai kiekvienam tarpui.

Dėl skardos apdirbimo galimybių gaminami įvairių formų tvoros elementai, todėl tikrai išsirinksite Jums priimtiniausią formą, o, esant pageidavimui, mūsų meistrai profesionaliai sumontuos segmentus per kaip įmanoma trumpesnį laiką.

Šios tvoralentės gaminamos iš specialaus Švediško plieno, kuris yra atsparus UV ir aplinkos poveikiui ( skarda padengta cinko sluoksniu - 275 g/m2 ), todėl tai užtikrina tvoros ilgaamžiškumą ir gerą estetinį vaizdą.

Privalumai:

Padengimas Garantija Kaina (m2) nuo Kaina (m2) iki
Alucinkas 20 metų 21€ 24€
Poliester 10 metų 24€ 27€
MAT 25 metai 27€ 29€
PURAL 30 metų 29€ 31€
Ice Crystal 35 metai 30€ 32€

Galimos spalvos:

tvoru gamyba, plienines tvoros, tvoros spalvos, trapecija, trapecines tvoros, segmentines tvoros, profiliuotos tvoros

* Dėl kitų spalvų klausti individualiai..